Телефон: 037 / 696 – 207
Е - маил: pelagicvasapadez@gmail.com
ОШ Васа Пелагић ОШ Васа Пелагић

Menu

Skip to content
  • Почетак
    • О нама
      • Име школе
      • Мото школе
      • Падеж
      • Вратаре
      • Глобаре
      • Крвавица
      • Шашиловац
      • Летопис 2023/24.
  • Галерија
  • Вести
    • Активности
      • e Twinning
    • Важни документи
    • Календар рада
    • Распоред часова
    • План писмених провера
    • Упис ученика у средње школе
    • Знање
      • Хиљаде питања – хиљаде одговора
  • Предмети
    • Разредна настава
      • Крвавица
    • Језици
      • Српски језик
      • Енглески језик
      • Француски језик
    • Природне науке
      • Математика
      • Физика
      • Биологија
      • Хемија
      • Географија
    • Ликовна култура
    • Музичка култура
    • Историја
    • Техничко и информатичко образовање
    • Физичко образовање
    • Информатика
    • Изборни предмети
      • Грађанско васпитање
      • Веронаука
  • Такмичења
    • Такмичења 2025/26.
    • Такмичења 2023/24.
    • Такмичења 2022/23.
    • Такмичења 2021/22.
  • Сервис
    • Администрација
    • Наставни кадар
    • Одељењска старешинства
    • Стручни сарадници
    • Техничко особље
  • Јавне набавке
    • Утрошак енергената
  • Контакт
  • Еразмус+

Јавна набавка – превоз ученика

ОШ Васа Пелагић > Вести > Јавне набавке > Јавна набавка – превоз ученика
27.05.2020.Јавне набавкеОШ Васа Пелагић

Овде можете преузети документацију везану за јавну набавку мале вредности – превоз ученика за 2020.

– Конкурсна документација

– Позив за подношење

Post navigation

← Јавна набавка – превоз запослених Информишите се о дуалном образовању →

Најновије информације

  • Одлука о избору уџбеника By ОШ Васа Пелагић on мар 24, 2026
  • ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ СПРОВОЂЕЊА ПОСТУПКА ЗА ИЗБОР УЏБЕНИКА ЗА 4. И 8. РАЗРЕД By ОШ Васа Пелагић on феб 6, 2026
  • Дечија недеља By ОШ Васа Пелагић on окт 31, 2025
  • Лептирић број 7 By ОШ Васа Пелагић on јун 15, 2025

Галерија

Свети Сава 2024
Свети Сава 2024
Здрава храна 2017
Здрава храна 2017
Фудбал
Фудбал
Посета радарском центру
Посета радарском центру
Квиз четвртака
Квиз четвртака
Професионална оријентација 8
Професионална оријентација 8
Kрвавица - Дан срца
Kрвавица - Дан срца
Св Сава 2023
Св Сава 2023
Програмирање уз помоћ микробит уређаја
Програмирање уз помоћ микробит уређаја
Екскурзија Златибор
Екскурзија Златибор
Радови Крвавица
Радови Крвавица
Здрава храна Вратаре
Здрава храна Вратаре

Контакт

    Где смо?

    ОШ „Васа Пелагић“
    Ђуре Јакшића 9, Падеж, 37257 Kрушевац
    Расински округ, Србија
    pelagicvasapadez@gmail.com
    037 / 3696 – 207; 037 / 3696 – 592

    Ми смо eTwinning школа

    • advert
    Copyright © ОШ Васа Пелагић
    Izrada sajta i hosting: Hosting-Srbija .
    MENU
    • Почетак
      • О нама
        • Име школе
        • Мото школе
        • Падеж
        • Вратаре
        • Глобаре
        • Крвавица
        • Шашиловац
        • Летопис 2023/24.
    • Галерија
    • Вести
      • Активности
        • e Twinning
      • Важни документи
      • Календар рада
      • Распоред часова
      • План писмених провера
      • Упис ученика у средње школе
      • Знање
        • Хиљаде питања – хиљаде одговора
    • Предмети
      • Разредна настава
        • Крвавица
      • Језици
        • Српски језик
        • Енглески језик
        • Француски језик
      • Природне науке
        • Математика
        • Физика
        • Биологија
        • Хемија
        • Географија
      • Ликовна култура
      • Музичка култура
      • Историја
      • Техничко и информатичко образовање
      • Физичко образовање
      • Информатика
      • Изборни предмети
        • Грађанско васпитање
        • Веронаука
    • Такмичења
      • Такмичења 2025/26.
      • Такмичења 2023/24.
      • Такмичења 2022/23.
      • Такмичења 2021/22.
    • Сервис
      • Администрација
      • Наставни кадар
      • Одељењска старешинства
      • Стручни сарадници
      • Техничко особље
    • Јавне набавке
      • Утрошак енергената
    • Контакт
    • Еразмус+